WARSZTATY KREATYWNE RZESZÓW - ŁAŃCUT

Gotowi na kreatywną podróż?

Jestem pasjonatką sztuki i tworzę kreatywne i innowacyjne warsztaty w mieście Rzeszów, Łańcut i okolicach! 

Jeśli jesteś gotowy na prawdziwa przygodę pod nazwą KREATYWNOŚĆ w Krainie Dobrej Zabawy, to trafiłeś we właściwe miejsce!


Co czeka na Ciebie na naszych warsztatach?


WARSZTATY KREATYWNE RZESZÓW I ŁAŃCUT

Warsztaty to nie tylko nauka, to także przygoda! Odkrywamy nowe techniki, specjalnie dla Was. Poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze warsztaty kreatywne były inne niż wszystkie. 


WARSZTATY KREATYWNE RZESZÓW I ŁAŃCUT

Zapomnij o nudnych wykładach i powielanych schematach! W naszych warsztatach kreatywnych liczy się praktyka i dobra zabawa! Każde spotkanie to unikalna okazja do wyzwolenia twojej kreatywności i odkrycia nowych talentów.

WARSZTATY KREATYWNE RZESZÓW I ŁAŃCUT

 Nasz zespół to nie tylko instruktorzy, ale również mentorzy i przyjaciele. Zawsze służymy pomocą i wsparciem, abyś Ty i Twoi podopieczni mogli rozwijać się i czerpać z naszych warsztatów kreatywnych jak najwięcej. 

WARSZTATY KREATYWNE RZESZÓW I ŁAŃCUT

U nas nie ma miejsca na sztywność. Tworzymy przyjazne i otwarte środowisko, w którym można swobodnie wyrażać siebie i dzielić się pomysłami z innymi uczestnikami. Stawiamy na samodzielność i wspieramy każdą osobę w tworzeniu swoich własnych dzieł. 

Zapoznaj się z szeroką ofertą niezwykłych warsztatów na każdą okazję!

WARSZTATY CYRKOWE 

WARSZTATY BALONOWE 

WARSZTATY Z MAKRAMY

WARSZTATY EKOLOGICZNE 

WARSZTATY WIOSENNO - WIELKANOCNE

WARSZTATY BOŻE NARODZENIE 

SENSOPLASTYKA ®

Zadaj pytanie on-line

WARSZTATY KREATYWNE RZESZÓW, WARSZTATY KREATYWNE ŁAŃCUT, WARSZTATY KREATYWNE PODKARPACKIE, WARSZTATY KREATYWNE PRZEWORSK, WARSZTATY KREATYWNE DLA SZKÓŁ, WARSZTATY KREATYWNE NA PIKNIKI, WARSZTATY KREATYWNE DLA DZIECI