atrakcje dzień dziecka Rzeszów

Kolorowe warkoczyki - warkoczyki syntetyczne Rzeszów

Na urodzinkach i imprezach rodzinnych, piknikach i festynach! Zdecydowanie jeden z lepszych pomysłów na świetne atrakcje dla dzieci! Warkoczyki syntetyczne zwane inaczej kolorowe warkoczyki, zaplatamy dużym i małym!

atrakcje dzień dziecka Rzeszów

Brokatowe tatuaże 

szukasz alternatywy do malowania twarzy? Mamy to! Ukochane przez wszystkie dzieci BROKATOWE TATUAŻE! Podczas aplikacji używamy specjalnego kleju hipoalergicznego. Brokatów kosmetycznych i najlepszych na rynku tatuaży marki Lunar TATTO . Dobre rozwiązanie na imprezy firmowe, pikniki oraz na prywatną imprezkę! Polecane również przez dorosłych! ;)


atrakcje dzień dziecka Rzeszów

Żywe maskotki - pluszowe giga maskotki 

Zaproś na swoją imprezę wyjątkowego pluszowego gościa! Minionka, Peppe lub Marschalla jako żywe maskotki w wielkości XXL! Uświetnią swą obecnością każdą uroczystość! 

ŻYWE MASKOTKI CENNIK 

Żywa maskotka - wizyta - 1h - 100 zł 

Żywa maskotka - wynajem - 80 zł/ dzień 


Piniata Rzeszów

Ręcznie tworzone, na każdą okazję, w każdym wzorze! Możesz zamówić z wysyłką, na imprezę jako dodatek do animacji , lub odebrać osobiście! Podane ceny nie zawierają słodkiego wypełnienia! 

PINIATA RZESZÓW - CENNIK 


PINIATA L -50 CM - 99,00 zł

PINIATA XL - 60 CM - 149,00  zł

Wysyłka 

InPost Paczkomaty - 20 zł 

Kurier DPD - 28 zł 


Wata cukrowa - Rzeszów

Biała chmurka pełna słodyczy - to najwspanialsza i jedyna w swoim rodzaju wata cukrowa!  Dzięki niej Twoja impreza będzie jeszcze lepsza! Wynajmij samą maszynę lub zamów razem z animatorem!  

atrakcje dzień dziecka Rzeszów

Face Painting - Malowanie Twarzy 

robimy wszystko aby nasze malowanie twarzy spełniało najwyższe wymagania klientów. Przygotowane własne wzorniki. Profesjonalny sprzęt, najlepszej jakości farby i brokaty, codzienne treningi a wszystko po to, by ta usługa była u nas ekskluzywna! ;) 

atrakcje dzień dziecka Rzeszów

Modelowanie balonów - Balonowe ZOO

a pieska Pani umie? A umie! Pieska, kotka, misia a nawet minionka! ;) Długie balony, z których tworzymy balonowe ZOO znane są na pewno każdemu dziecku! Dlatego to pewniak, kiedy wynajmujesz animatora na piknik, event i inne imprezy!

atrakcje dzień dziecka Rzeszów

Wielkie bańki mydlane - Bańki XXL 

bez względu na to czy mały, czy duży - każdy je pokocha! Bańki XXL rewelacyjne na upały ;) 

Pokaz wielkich baniek mydlanych zawsze sprawdzi się podczas pikników, festynów, eventową i wielu innych imprez! To dobry wybór na każdą imprezę na zewnątrz! 

atrakcje dzień dziecka Rzeszów