Cennik Animator dla dzieci Rzeszów | Podkarpacie

Animator dla dzieci to niezwykła pomoc w organizacji imprezy. Nasz animator to główna "gwiazda wydarzenia".  Bez względu czy wynajmiesz jednego animatora dla dzieci, dwóch, czy trzech sprawi on, że Twoja impreza nabierze wyjątkowego wymiaru! Malowanie twarzy przez naszego animatora będzie kropką nad i, Twojego eventu!

Nasze ceny to wyjątkowa oferta!  Wiesz dlaczego? Zawarta w niej jest przede wszystkim zabawa z Malinka Animator Rzeszów! A przypominamy, że towarzystwo naszego animatora niesie radość i szczęście przy zachowaniu bezpieczeństwa i profesjonalizmu.  

CEN SZUKAJ NA POSZCZEGÓLNYCH STRONACH! :) 


zapytaj o pakiety
 

Jeden animator

Animator dla dzieci Rzeszów


Nasz animator dla dzieci to osoba w pełni profesjonalna.
Poradzi sobie z dużą
i mniejszą grupą.
Zadzwoń i sprawdź nasze pakiety!  

1 h - 


Zapytaj o Pakiet

Dwóch animatorów 

Animator dla dzieci Rzeszów

Dwóch animatorów to totalne szaleństwo! Przeprowadzą atrakcje, które wszystkim przypadną do gustu dorosłym i dzieciom. Tu również posiadamy niesamowite pakiety! Sprawdź 
już teraz!
Zapytaj o Pakiet


Malowanie twarzy

malowanie twarzy RzeszówMalowanie twarzy to  atrakcja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zamów animatora, który zapewni profesjonalny facepainting - już teraz! Używamy najlepszych produktów i bezpiecznych farb. 

Wycena indywidualna      

ZAPYTAJ O PAKIET 

Urodziny dla dzieci Rzeszów | Podkarpacie

Urodziny dla dzieciSzukasz ciekawego pomysłu na urodziny dla dzieci? Zadzwoń po naszego animatora i zorganizuj najlepsza imprezę pod słońcem! Przyjedziemy, rozbawimy towarzystwo, a to wszytko za mniej niż myślisz!  Urodziny dla dzieci poprowadzimy w domu, na działce, w parku, czy sali zabaw w mieście Rzeszów i na Podkarpaciu.Klaun Rzeszów | Podkarpacie

Potrzebujesz klauna dla dzieci, który odwiedzi Twoich Milusińskich w domu, szkole, przedszkolu, a może na evencie? Nasz klaun poprowadzi animacje, rozbawi towarzystwo, przeniesie w świat magii. Jeśli szukasz prawdziwego klauna, zamów go u nas! 

1 godzina - 200 zł


Zadzwoń teraz! +48 (720) 779-635

Animator RzeszówAnimator Rzeszów

Atrakcje dodatkowe: 

Zastanawiasz się na pewno, co umie Wasz animator?  Co przygotuje? Czy będę musiał płacić dodatkowe pieniądze za inne atrakcje? 

Otóż nie! 

Atrakcje dodatkowe są zawsze zawarte w proponowanych przez nas pakietach! I tak możesz wybrać dodatkowo: 

  • Bubble Show
  • Baloon Show
  • Modelowanie balonów 
  • Malowanie twarzy 
  • Wata cukrowa 
  • Warsztaty sensoryczne 
  • Warsztaty plastyczne

KLIKNIJ TUTAJ

Koszyk